Branżowy spis firm motoryzacyjnych, warsztaty, usługi, producenci, części samochodowe, opony, alarmy, tuning.

Szukaj

Porsche testuje prototyp superauta

17-05-2012

Porsche zaczyna właśnie jazdy próbne dla prototypów modelu 918 Spyder. Producent zapowiada, że będzie to samochód przyszłości. Auto wejdzie na taśmową produkcję pod koniec września 2013 roku. Niedługo potem 918 Spyder wjedzie do salonów. Kamuflaż, którym pokryte...

Więcej

Gampol

Adres

Toszecka 102, 44-117 Gliwice, pow. m. Gliwice, woj. śląskie

Telefon

Telefon069 733 36 96
Telefon032 270 80 81

Fax

Fax032 270 80 81

Email

Emailbiuro@gampol.pl

Strona www

Strona wwwwww.gampol.pl
Strona wwwwww.wynajemdostawczych.pl

Informacje o firmie

Potrzebujecie samochodu dostawczego, przyczepy lub lawety ale nie macie potrzeby zakupu własnej? Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku są wypożyczalnie samochodów oferujące wynajem aut.
Nasza oferta spełniani oczekiwania wszystkich Klientów. Usługi oferowane przez wypożyczalnie samochodów to przede wszystkim niezwykła wygoda i bezpieczeństwo. Wynajem samochodu jest najlepszą alternatywą dla kosztownego zakupu, jak i późniejszego użytkowania własnego auta. Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje Wam wynajem aut krótko i długo terminowy, co za tym idzie, wypożyczacie samochód na tak długo, jak jest to Wam niezbędne. Nasze usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak również do mniejszych i większych firm.
Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi spotkały się z zadowoleniem każdego. Wypożyczalnia samochodów GAMPOL gwarantuje swoim Klientom pełne ubezpieczenie aut. Oferując Państwu wynajem samochodu zapewniamy elastyczne warunki współpracy. To Państwo decydują o długości wynajmu auta. Wypożyczalnia samochodów GAMPOL serdecznie zaprasza do współpracy!

Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą.
W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wpis umieszczony w branżach

Przyczepy, naczepy
Wynajem samochodów

Tagi

Jeżeli jesteś właścicielem tej firmy to możesz:
[Zmienić jej dane]

Branżowy katalog firm motoryzacyjnych - eMotoInfo.pl 2007-2012 CMS pozycjonowanie Kraków Polityka prywatności