Branżowy spis firm motoryzacyjnych, warsztaty, usługi, producenci, części samochodowe, opony, alarmy, tuning.

Szukaj

Porsche testuje prototyp superauta

17-05-2012

Porsche zaczyna właśnie jazdy próbne dla prototypów modelu 918 Spyder. Producent zapowiada, że będzie to samochód przyszłości. Auto wejdzie na taśmową produkcję pod koniec września 2013 roku. Niedługo potem 918 Spyder wjedzie do salonów. Kamuflaż, którym pokryte...

Więcej

Strona główna > Bus Serwis - części do autobusów, części do autokarów, części autobusowe

Bus Serwis - części do autobusów, części do autokarów, części autobusowe

Adres

Krasne 1036G, 36-007 Krasne, pow. rzeszowski, woj. podkarpackie

Telefon

Telefon017 772 77 72
Telefon017 772 77 74
Telefon0888 22 22 22

Fax

Fax017 772 77 73

Strona www

Strona wwwwww.busserwis.pl

Informacje o firmie

Bus Serwis to nowo powstały odłam firmy MOTOR, działającej na rynku autokarowym od kilkunastu lat. Dlaczego Bus Serwis?! Chcemy aby ta nazwa kojarzyła się Państwu wyłącznie z zagadnieniami związanymi z problematyką autokarową, części do autobusów, części do autokarów.

A więc wszystkimi problemami, które na co dzień spotykacie eksploatując Wasze cacka. Niejednokrotnie sami doświadczacie sytuacji, kiedy jesteście bezradni lub wykonujecie setki telefonów, aby zdobyć jakąś nietypową część do Waszego autobusu.

Serwis ten tworzymy przede wszystkim z myślą o Was i dla Was, aby pomóc Wam w zdobyciu tego czego potrzebujecie. Nasza oferta obejmuje cały zakres części oraz akcesoriów autokarowych. Dajemy Wam również możliwość wyboru części pochodzących od różnych producentów. Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem naszej firmy i dzięki wzajemnej współpracy znajdziecie u nas potrzebne części, a także porady dotyczące Waszych problemów. Naszym priorytetem jest zaproponowanie Wam takich cen, z których będziecie zadowoleni!

Zdjęcia

Wpis umieszczony w branżach

Części samochodowe
Regeneracja części

Tagi

Jeżeli jesteś właścicielem tej firmy to możesz:
[Zmienić jej dane]

Branżowy katalog firm motoryzacyjnych - eMotoInfo.pl 2007-2012 CMS pozycjonowanie Kraków Polityka prywatności